چرا باید در پارکینگ ها دوربین مداربسته نصب شود ؟

اهمیت وجود دوربین مداربسته در پارکینگ ها    

دوربین های امنیتی در بانک ها ، فروشگاه های خرده فروشی ، خودپردازها ، ایستگاه های راه آهن ، فرودگاه ها و سایر مکان های عمومی کاملاً رایج است. امروزه همچنین می توان دوربین های امنیتی را در بسیاری از مکان های پارکینگ پیدا کرد. پارکینگ ها تاکنون از پوشش دوربین مدار بسته خارج شده بودند ، اما به دلیل افزایش جرم و جنایت در پارکینگ ها ، تعداد بیشتری از پارکینگ ها مجهز به دوربین های نظارتی هستند.

بازبینی تصادفات     

وقتی راننده وسیله نقلیه ای به وسیله نقلیه دیگری برخورد می کند و پس از آن در صحنه متوقف نمی شود ،  در بیشتر حوزه های قضایی جرم محسوب می شود زیرا راننده ای که برخورد می کند بدون اینکه مسئولیت شرایط را بپذیرد سعی در فرار دارد. پارکینگ ها اغلب محلی است که در آن اینگونه موارد اجرا می شود. پارکینگ هایی که دارای دوربین مداربسته با فناوری تشخیص شماره پلاک و چهره هستند می توانند اندوه بسیاری از مبتلایان به موارد ضرب و شتم را نجات دهند. چنین دوربین های مداربسته برای شناسایی شماره پلاک از فناوری پیشرفته داخلی ساخته شده اند که می تواند در گرفتن فرد مسئول حادثه و تصادف کمک کند.   

بازدارنده سارقین

اگر شخصی  چیزی برای شکستن شیشه پنجره و یا یقه باز کردن خیلی از اتومبیل های ایرانی را داشته باشد ، سرقت ماشین کار دشواری نیست(مخصوصا خودرو های ساخت داخل :|). بنابراین اگر کسی بخواهد مرتکب جرمی شود ، ورود به اتومبیل کاملاً عملی است. و کدام مکان برای یافتن اتومبیل برای سرقت بهتر از پارکینگ است. سیستم مانیتورینگ دوربین مداربسته قابل مشاهده در پارکینگ به بازدارندگی مجرم از ارتکاب جرم کمک می کند. و در صورت ارتکاب جرم ، دوربین واقعه میکند .در اکثر موارد به اذعان سارقین وجود دوربین مداربسته در یک محل خود عامل اصلی بازدارندگی است اکثر سارقین سابقه دار در مکانی که دوربین نصب شده باشد ورود پیدا نمیکنند 

فروشندگان مواد مخدر

خرید و فروش مواد مخدر در پارکینگ ها کاملاً رایج است. ایجاد دوربین های نظارتی در پارکینگ ها می تواند مانع این فعالیت ها شود و در صورت بروز چنین حوادثی در پارکینگ افراد درگیر را گرفتار کند.
بنابراین ما دیدیم که دوربین مدار بسته می تواند از یک پارکینگ به طرق مختلف برای جلوگیری از جرم استفاده کند. بنابراین منتظر نمانید و امروز با نمایندگی های دوربین مداربسته تماس بگیرید تا آن را در پارکینگ خود نصب کنید

 

پست قبلی

دزدگیر سیم کارتی نسل جدید مارین

پست بعدی

آموزش نرم افزار xmeye – انتقال تصویر دوربین بروی گوشی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید

مشاوره مهرا صنعت