نصاب دوربین مداربسته مشهد

نصاب دوربین مشهد

طراحی مشاوره و اجرای دوربین مداربسته در مشهد

یکی از مهم ترین تصمیمات برای نصب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن انتخاب یک شرکت معتبر و نصاب حرفه ای می باشد تا این فرایند به درستی انجام شود.

(مهم ترین فاکتور در دوربین مداربسته ارائه خدمات پس از فروش است).

شاید تا به امروز متوجه شده باشید که مراقبت و نظارت مانند گذشته نیست. امروزه برای ایجاد محیطی امن ابزارهای گوناگونی به کمک بشر آمده است که یکی از آن ها سیستم های نظارت تصویر دوربین مداربسته می باشد. نصب دوربین مداربسته امروزه یک نیاز مهم برای تمامی مشاغل و اماکن میباشد ، به طوری که با نصب دوربین مدار بسته می توانید مدیریت بهتری بر روی محیط های اداری ، مسکونی ، تجاری و کارگاهی خود بدون حضور شخص خودتان و حتی از راه دور داشته باشید.

شرکت مهرا صنعت با فعالیت در زمینه آموزش طراحی اجرا و واردات، تولید ، فروش مستقیم و نصب دوربین مدار بسته و خدمات پس از فروش خدمات پشتیبانی تا به امروز توانسته با کسب تجربه بیش از صد ها پروژه نظارت تصویری ، نیروهای متخصصی را تربیت کند که تنها با اجرای پروژه ها رضایت کامل را از مشتریان خود داشته باشیم و تا همیشه در کنار آنان قرار بگیریم.

بهترین نصاب دوربین مداربسته در مشهد و شهرک های صنعتی

اگر نیاز به نصب دوربین مدار بسته را دارید از ما کمک بگیرید، زیرا ارائه بهترین نکات طراحی برای محل نصب دوربین های شما را ما طی یک دهه تجربه و فعالیت کسب کرده ایم. 
 
نصب دوربین مداربسته
 

از دیگر تخصص های ما 

اجرای اصولی و مناسب طبق قواعد سازمان نظام مهندسی
استفاده از پرسنل متخصص با گواهی مهارت از سوی سازمان فنی حرفه ای
قیمت رقابتی در محصول و نصب
گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش
چطور میتوانیم کمک کنیم؟
چنانچه در زمینه دوربین مداربسته فعالیت میکنید و یا متقاضی خرید دوربین و خدمات آن هستید میتوانید به آموزش های داخل وب سایت ما مراجعه کنید و یا ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
مشاوره ، راهنمایی و مشخصات مربوط به سیستم و تجهیزات دوربین مدار بسته برای تجارت شما مورد نیاز است.
خدمات نصب دوربین های مداربسته در مشهد و مناطق اطراف آن
تعمیر و نگهداری سیستم های دوربین مدار بسته
به سیستمهای دوربین مدار بسته موجود خود ارتقا می دهید.
سیستم های دوربین مدار بسته شغلی حرفه ای ما از فناوری پیشرفته برای نظارت بر املاک ، مردم و عملکرد شما ۲۴ ساعت شبانه روز استفاده می کنند.

چگونه دوربین مداربسته را نصب کنیم؟

برای نصب دوربین مداربسته اقداماتی باید انجام شود که نیازمند دانش تخصصی است. به صورت کلی برای نصب دوربین مداربسته نیاز به یکسری تخصصهای اولیه میباشد.

امکانات و مواردی که دوربین های مداربسته ارائه می دهند شامل:

– شناخت تکنولوژی های جدید و بروز در صنعت نظارت تصویر 
– پیشگیری ، کشف و نظارت بر جرم
– تصاویر با کیفیت، روز و شب در محدوده تا ۳۰ متر
– هشدارهای شنیدنی برای جلوگیری از مزاحمان
– اتصال خودکار به مرکز دریافت فیلم از راه دور
– از هر کجا به دوربین مدار بسته شغلی خود دسترسی پیدا کنید.

– ارائه راه حلهای یکپارچه به این معنی که حتی وقتی در محل کار خود نیستید، می توانید دوربین های خود را از طریق گوشی یا سایر دستگاه های دارای اینترنت فعال بررسی کنید. این بدان معنی است که شما همیشه می دانید که چه می گذرد ، حتی اگر در خارج از کشور باشید.

– شما و کارمندانتان در محل زندگی خود احساس امنیت بیشتری خواهید کرد ، با راه حل های دوربین مدار بسته یکپارچه  پوشش کامل آنچه در مورد تجارت شما رخ می دهد  و تمامی رفت و آمد ها در اختیار شماست!

نصب دوربین مداربسته مشهد

شعار ما :اول آگاهی بعد خرید 

نتیجه گیری برای نصاب دوربین مداربسته
ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته مهرا خرید نمایید و یا نصب دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:
فروشگاه دوربین مداربسته مهرا صنعت به عنوان عرضه  کننده دوربین مداربسته  در مشهد با برند داهوا  _هایک ویژن _رستر_برایتون_مارین 

مشهد خیابان سنایی نبش صاحب الزمان ۷   

 ۰۵۱۳۷۰۵۱۲۶۴

۰۹۱۵۲۴۱۲۹۰۷

۰۹۳۶۳۷۳۳۵۰۸

 

2 thoughts on “نصاب دوربین مداربسته مشهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *