دزدگیر سیم کارتی نسل جدید مارین

دزدگیر مارین

دزدگیر سیم کارتی مارین  محصولی ایرانی و تماما طراحی شده توسط متخصصان داخلی است. این دستگاه کاملا حرفه‌ای طراحی شده، به گونه‌ای که پاسخگوی انتظارات شما از یک دستگاه دزدگیر سیم کارتی خواهد بود.

دزدگیر سیم کارتی نسل جدید و هوشمند 

پیش تر در مورد بهترین برند دزدگیر اماکن در کشور با توجه به شرایط و امکانات و قطعات موجود صحبت کردیم.در مورد الزام نصب دزدگیر نیز صحبت کردیم. همچنین در بحث انتخاب دزدگیر گفتیم علاوه بر امنیت و قابلیت اطمینان معیار اقتصادی نیز مورد توجه قرار میگیرد. پس با توجه به دو اصل قیمت و کیفیت باید به تناسب منطقه مورد پوشش خود دزدگیر اماکنی انتخاب کنیم که، حداکثر کارایی و بازدهی را داشته باشد. کما اینکه دچار خطا و یا آزار دیگران نشود. چرا که دزدگیری که خطا داشته باشد و در بین شب و وقت، بی وقت عمل کند جز لعن نفرین همسایه ها و به نوعی چوپان دروغگو شدن کارایی دیگری ندارد.کاتالوگ دزدگیر سیم کارتی مارین

 عیوب دزدگیر های  بی کیفیت 

خطا دزدگیر علاوه بر اذیت و آزار همسایه ها منجر به این میشود شما بعد از مدتی این خطا ها را به عنوان عدم دزدی در نظر بگیرید، و به صورت اتومات دزدگیر را از منزل قطع کنید.که شاید یک مورد آن واقعی باشد!!!گارانتی دزدگیر اماکن بسیار مهم است. چرا که سیستم در هفته ها و ماه های اولیه عمکلرد خودشو نشون میده و اگر در این روز ها مشکلی براش پیش نیاد، میشه به احتمال ۹۰ درصد برای چند سال بی دغدغه بهش اعتماد کرد. دزدگیر مارین محصولی ایرانی و تماما طراحی شده توسط متخصصان داخلی است. این دستگاه کاملا حرفه‌ای طراحی شده به گونه‌ای که پاسخگوی انتظارات شما از یک دستگاه دزدگیر سیم کارتی خواهد بود.

مشخصات دستگاه 

این دستگاه کاملا حرفه‌ای طراحی شده به گونه‌ای که پاسخگوی انتظارات شما از یک دستگاه دزدگیر سیم کارتی خواهد بود. ویژگی‌هایی چون۱_۳ زون آدرس پذیر با قابلیت آدرس دهی.۳۱ سنسور در هر زون.۲_۴ تایمر مستقل با قابلیت برنامه‌ریزی بر اساس‌ روزهای هفته.نامگذاری فارسی کلیه زون‌ها.۴_نرم افزار پیشرفته گوشی‌های هوشمند ‌با سیستم عامل Android و Ios(۲۰ دستگاه مختلف).۵_شنود صدای (نامحدود)۶_قابلیت دریافت میزان آنتن‌دهی سیستم با پیام کوتاه.۷_قابلیت اتصال به کیپد.۸_خروجی آژیر ۳۵ W داخلی و خارجی از جمله دلایلی است، که سبب تمایز آن از دیگر دستگاه‌های دزدگیر ها می شود. این محصول را می توانید با گارانتی ۲۶ ماهه سازگار از مهرا صنعت بخواهید. 

کاتالوگ دزدگیر سیم کارتی مارین

کاتالوگ دزدگیر سیم کارتی مارین

کاتالوگ دزدگیر سیم کارتی مارین

کاتالوگ دزدگیر سیم کارتی مارین

کاتالوگ دزدگیر سیم کارتی مارین

 

دزدگیر مارین

پل ارتباطی با ما :  

شماره واتس آپ و پاسخگویی 

۰۹۳۶۳۷۳۳۵۰۸

6 thoughts on “دزدگیر سیم کارتی نسل جدید مارین

  1. من پک دزدگیر مارین با مشورت مهندس بیناباجی برای فروشگاه خودم واقع در ابوطالب یک نبش خیاطی دو فروشگاه گالری هامون نصب کردم و خداروشکر از تمام اماکانات و گزاراشات این سیستم در طول این مدت راضی

  2. بنده برای فروشگاه خودم از این دزدگیر به پیشنهاد مهندس بیناباجی استفاده کردم و خیلی راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *