اخطار manage project!

اخطار ایپلن ورژن 2 به بالا

رفع عیب اخطار the ESS_part001.mdb

 

افرادی که از نرم افزار های مهندسی برق ePLAN   مخصوصا نسخه ها و ورژن های بالاتر استفاده میکنند, حتما با این اخطار مواجه شده اند (اخطار manage project!). در این مقاله  مشکل رایج  نرم افزار یعنی اخطار  در قسمت ورود به پارت لیست را بررسی می کنیم.این اخطار که به شکل زیر نمایش داده میشود.

.the ESS_part001.mdb database cannot be opened.microsoft office 64bit is require for 64bitversion of the EPLAN platform

این اخطار که معمولا بعد از نصب نرم افزار ای پلن از ورژن های ۲٫۳ به بعد دیده میشود . در واقع نشان دهنده این است که آفیسی که بروی سیستم عامل شما است نسخه ۳۲ بیتی ست . و بایستی آن را به نسخه ۶۴ بیتی ارتقا دهید .اگر برنامه های Microsoft Office را در نسخه ۳۲ بیتی نصب کرده اید ، باید از پایگاه داده SQL Server برای مدیریت قطعات ، مدیریت پروژه و فرهنگ لغت استفاده کنید. در این حالت تغییر قسمت انتخاب به تنظیمات خاص پروژه در گفتگو تنظیمات: انتخاب قسمت (پروژه)) امکان پذیر نیست.اگر پایگاه داده Access برای پایگاه داده مربوطه تنظیم شده باشد، هنگام شروع EPLAN پیام خطای مربوطه صادر می شود. در این حالت استفاده از SQL Server را در گفتگوی تنظیمات برای مدیریت قطعات ، مدیریت پروژه و فرهنگ لغت مشخص کنید.

این اخطار در زمانی که در تب project و زیر مجموعه Mangment باز میکنید مشاهده میشود , و مربوط به دیتا بیس های نرم افزار از جمله تجهییزات و پارت (part) مختلف نرم افزار میباشد .همچنین این اخطار از قسمت utility و قسمت part در هنگام ورود دیده میشود .که با نصب آفیس ۶۴ بیتی مرتفع میشود.

 .because the EPLAN platform is available as a 64-bit version, please observe the following poin

If you want to use Access databases for the parts management, the project management and the dictionary, the Microsoft operating system must to be installed in the 64-bit version. Any Microsoft Office applications that are possibly installed must also be installed alwayes in the 64-bit version.

1 thought on “اخطار manage project!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *